REFERENCE

Reference

Co o naší spolupráci říkají klienti

5/5

Zdravé návyky

Jani je neskutečná.. přišla jsem za ní jako někdo, kdo měl snad v rámci sebepoznání a cesty za zdravím za sebou toho tolik, na co si jen můžete vzpomenout.. Ale tady jsem se potkala s porozuměním, praktičností zavádění návyků do každodennosti a lidskostí v takovém levelu o kterém se mi ani nesnilo.. Jana jako průvodkyně je skvělá, začali se u mě dít velké věci na cestě ke zdraví..

Cítím velkou vděčnost a pokoru, že jsem se stala součástí tak smysluplné, synergické spolupráce S otevřeným srdcem Markéta
Markéta Varmužová
5/5

Přednášky - poradce pro výživu

Janička je báječný, veselá, pokorná osoba. Její přednášky pro poradce pro výživu byly naprosto skvělé. Odborné znalosti umí krásně vysvětlit. Velmi oceňuji její lidský přístup a celostní pohled na zdravý životní styl. Ještě jednou mnohokrát Děkuji za skvělé přednášky a velmi cenné informace!
Eliška Kociánová
4.9/5

Školení- zdravé návyky

Krásná křehká duše, obrovská energie, moudrost, vědomosti, rozhled, pokora, pochopení, empatie – to vše najdete u Janči. Její rady vřele doporučuji. Byla jsem u ni na školení a luxusní.
Zdeňka Bergmanová
5/5

Poruchy příjmu potravy

Skoro 6 let jsem trpěla poruchami přijmu potravy. Neměla jsem ráda svoje tělo a ubližovala mu. Střídala jsem různé diety, až v poslední fázi jsem se dostala do záchvatového přejídání, což mě hlavně psychicky ždímalo. Janičku jsem slyšela přednášet na kurzu o výživě a natolik se mi líbila její filozofie, že jsem neváhala a rozhodla se přijet do její poradny. Ne že mi Janička pomohla se mít zase ráda, přijmout své tělo, ale hlavně najít ve stravě tu rovnováhu, nebát se naložit si talíř plnohodnotného jídla. Při fotbalových zápasech cítím spoustu energie, která mi dřív chyběla. A konečně mohu říct, že po dlouhých letech dietování, nejezení a přejídání jsem našla svobodu, v kterou jsem už ani nedoufala. Za všechno děkuji a jsem vděčná Slunci ze Zastávky.
Annika Macháčková
5/5

SPOKOJENOST KLIENTŮ

Podívejte se, jaké reference mi klienti zanechali na sociálních sítích, ve zprávách či zpětných vazbách a jak jsou s mými službami spokojeni.

5.0/5

55 referencí

5.0/5

102 referencí

4.9/5

Zdravá redukce, návyky

Od malička miluji sladké a nikdy jsem se v něm nemusela omezovat. Po třetím dítěti, ale kila nabraná v těhotenství nešly dolů jako obvykle. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na Janičku i se svým manželem, který do toho šel se mnou. První setkání bylo moc příjemné a motivující, které nás nakoplo na celou dobu redukce! Průběh překvapivě hladký bez hladu a nějakého omezování. A výsledek? ÚŽASNÝ!!! Po necelých 2 měsících jsme přišli zdravému stravování na kloub a zjistili jsme, že nám absolutně vyhovuje. Dodá spoustu energie a cítíme se moc fajn. Jako odměna je pro mě zpět štíhlá postava, jako před dětma. Moc děkuji kamarádce, že mi doporučila právě ji a já po výborné zkušenosti teď můžu Janičku doporučit dál. Pro maminky po porodu, co váháte – měla jsem velkou obavu kvůli kojenému miminku, ale úplně zbytečnou. Strava je tak perfektně vyvážená, takže o mlíčko nepřijdete, spíš naopak, najednou ho bylo víc.
Tereza Bystřičanová
4.9/5

Zdravá redukce, návyky

S nadváhou jsem se potýkal střídavě už na základce a od maturity je moje "tučné já" na scéně prakticky neustále ať už ve více či méně do očí bijící formě. Když jsem někomu řekl, kolik vážím, nejčastější odpověď byla "Cože, tolik? No tak ty seš vysokej...", ale to není ještě důvod pro to být obézní. Každý můj pokus o redukci váhy skončil jejím navýšením.

A hlavně to byl důvod, proč jsem zahodil svoje ego a přiznal si, že potřebuju profesionální pomoc. Výsledky a spokojenost Jančiny klientely jsem viděl už v minulosti a její působení na sociálních sítích často souznělo s mým smýšlením a proto jsem věřil, že naše spolupráce by mohla fungovat. A měl jsem pravdu.

Chtěl jsem to hodně a proto jsem si v Centru návyků zvolil službu "Proměna Perfekt 12 týdnů". Pravda, není to málo peněz, ale když už to má člověk do něčeho vrazit, tak do zdraví se to podle mě vždy vyplatí. A byla to asi nejlepší investice za poslední dobu. Janča není tabulková dietářka. Jde do hloubky, hledá souvislosti, ale hlavně i když máte určitá omezení ať už režimově, časově, zdravotně nebo dietně, její nutriční jehla šije krásně na míru. Opravdu je to člověk na svém místě, který svoji práci dělá rád a taky sakra dobře. Ale nedělá zázraky. Ona umí ukázat člověku, jak ten zázrak může udělat sám. Šel jsem do toho a věřil si jen na půl. Ještě bych chtěl napsat, že jsem neměl problém s tím, že bych měl pořád hlad, naopak ze začátku jsem měl občas problém to (opravdu výborné, nekecám) jídlo ujíst. Janča mě naučila, jak si mám sestavovat jídelníček sám, co za co můžu vyměňovat, jak si hlídat ty profláklé i ty nenápadné složky jídelníčku. A taky jsem se dozvěděl, že nic se nemá přehánět. Po 3 měsících spolupráce nejsem zdaleka na konci cesty za svými cíly ale už po ní umím celkem orientovaně chodit. Vím, kde je tenký led a kde je trní. Chápu i zrádnost zkratek. Jsem teď štíhlejší, zdravější, energičtější, spokojenější a troufám si říct, že i malinko vyrovnanější. Po téhle cestě mě baví jít.
Ian Švejda
5/5

Atopický ekzém

V roce 2019 jsem se po přestěhování do Skotska dostala do špatného zdravotního stavu, jelikož se mi atopický ekzém rozlezl po celém těle. Tehdy jsem poprvé narazila na články o tom jak čistá a zdravá strava může kůži zahojit, ale po měsíci bezlepkové a bezlaktózové diety jsem viděla pouze zhoršení. Bohužel jsem ale neměla žádného mentora, či rádce, který by mi vysvětlil co se se mnou děje a tak jsem stravu přestala řešit a začala jsem se spoléhat na léky.
janazahradnikova-reference-02-obr-progress.jpeg
Uběhl rok a na podzim 2020 jsem vyhledala pomoc Janičky. Léky sice doposud udržovali můj ekzém pod kontrolou, ale když jsem si chtěla objednat produkt který můj ekzém držel v únosném stádiu, tak jsem zjistila že je v UK dokonce zakázaný, z důvodů možného nebezpečí na zdraví. Rozhodla jsem se vyhledat pomoc u Janičky, abych tentokrát mohla řešit ekzém s někým kdo si uvědomuje jak komplexní atopický ekzém je. Naše spolupráce začala na bázi řešení “diety”, ale Janička mi nejen pomohla změnit přístup k jídlu, ale taky k celému mému problému. Dřív jsem se dostávala do hrozné paniky. Utápěla jsem se v pocitu a představě jak se mi to zase zhorší a že zase budu vypadat a cítit se jak v 2019. Tehdy jsem skoro nežila, byla jsem pořád doma ani do školy se mi nechtělo chodit, po koupeli jsem hodiny ležela na posteli a svíjela se v bolestech. Ta představa že by se mi tohle mělo dít znovu byla nepředstavitelná a panikařila jsem, z čehož mě Janička dostala a získala jsem důvěru v to, že to zvládnu.

Janička hned od prvního setkání jednala strategicky, jasně a s citem, nastavila mi jídelníček tak abych co nejrychleji vyčistila své tělo. Doporučila mi i suplementaci která byla pro mojí situaci správná. A nejdůležitější pro mě bylo, že mi nabídla pomoc i mimo hodiny konzultace. Věděla jak akutní a vážná moje situace je, tudíž mi byla k dispozici s jakýmikoliv otázkami skrz Whatsapp. Tolik jsem si snad ani nikdy nepsala se svojí mamkou “Jani a můžu kvasnice?, Jani a mám si koupit tohle koko mlíko nebo tamto?, Jani co tohle složení, můžu to jíst?”. Tohle pro mě byla největší a nejdůležitější podpora, že jsem nemusela sama dumat a googlit co jo a co ne, ale Janička mi to jasně odůvodnila a navíc mi předala “smýšlení” a “strategie” jak vybírat potraviny tak abych nepřetížila svoje tělo. Taky mi vysvětlila jaký efekt na ekzém má ženský cyklus a stres.

Po 3 měsících naší spolupráce jsem očistila svoji stravu, převorala můj pohled na svět a pomohla mi s atopickým ekzémem tak, že sice nemám sice kůži jako dětskou prdelku, ale nic mě nesvědí, mám jenom občasné flíčky a stále se to zlepšuje. Momentálně mě ekzém nijak fyzicky nelimituje a 90% času ani nevím že ho mám. Zároveň už nespoléhám na léky, kompletně jsem je mohla vyřadit.

Antihistaminika jsem “nahradila” správnou životosprávou. Akorát si občas namažu ekzém zinkovou mastičkou. Každopádně bych už ale nikdy tak nepanikařila, kvůli tomu že nemám dostupný produkt co mě “zachrání”. Ano léky mohou pomoct, ale není správné se na ně spoléhat a přitom jíst fastfood a každý víkend pít alkohol. Já už spoléhám na svůj životní styl – správnou stravu, dostatek relaxace a pohybu a léky beru jako krizovou pomoc. Janička je pro mě nejen skvělou nutriční poradkyní, ale i mentorem do života. Za pár měsíců jsme spolu udělaly velký kus práce a já už konečně žiju víc v souladu s mým tělem a myslí.
Helena Křivánková
5/5

Wellbeing, zdraví

Kdybych řekla, že rozhodnout se spolupracovat s Janou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělala, určitě bych nekecala, protože bylo. Jasně, posunula jsem se v oblastech výživy o další kus dál - s tím jsem do spolupráce šla, posunout se ve výživě dál. Ale nezůstalo to zdaleka jen u výživy. Co se týče výživy - ano, spojily se mi další puclíky do sebe a můžu tak rozvíjet sebe ale i ostatní dál. Co mě ale posunulo nepopsatelně je veliká redukce stresu, strachu, nejistot, které jsem v životě měla. A díky tomu a díky Jani mě to posunulo tam, že není čeho se zas tak tolik bát a je to jen na nás samotných, jak s danou věcí/situací naložíme. Dokázala mě 3 měsíční spolupráce posunout do bodu, kdy já sama vím, co v životě chci a jak to chci. A to se mi díky téhle spolupráci podařilo. Vylepšila jsem vedle toho spánek, regeneraci, výživu a všechny tyto faktory teď "hrají" v můj prospěch. Jestli se říká, že jsme jako zrcadlo lidí, kterými se obklopujeme...doufám, že jsem aspoň z poloviny takové sluníčko jako je Jani, protože i kdybych zatím pro ostatní nebyla, tak uvnitř mě to cítím jinak a uvnitř mě to hřeje. Janičko děkuju a jsem šťastná, že tě v životě mám a těším se na všechno, co ještě přijde. DĚKUJU
Kateřina Grofová
5/5

Zdravé návyky, řešení nadýmání

Určitě Janičku všem doporučuji .Mě osobně dost trápily střeva a nadýmání, také jsem se snažila zhubnout ale i když jsem přestala jíst sladké a snažila se jíst " zdravě" podle všelijakých rad,byla jsem na tom pořád stejně.Tak jsem si řekla že Janička bude to poslední co vyzkouším a udělala jsem moc dobře.Uz vím které potraviny a jak jíst,všechny střevní problémy a nadýmání zmizely a tradaaaaa tuky v těle ubývaji i když nejsem cvičící typ. Takže Janičko jste úžasná dušička a já vám děkuji za všechno co jste pro mě udělala nejen po stránce nutriční.
Yvona Reichová
5/5

Nutriční poradenství

Nutriční poradenstvívřele doporučuji. V případě Janičky se jedná se o profesionální a lidský přístup a odbornost i z pohledu stravování a suplementace při různých zdravotních obtížích - spokojený klient Michal 🙂
Michal Vlasatý
4.9/5

Zdravé návyky, mindset

Měla jsem možnost spolupracovat s Janičkou Zahradníkovou, což je neskutečné úžasná a empatická osůbka, která se snaží podívat na problém ze všech různých stran a neskutečně pomoci! Děkuji za všechno Janičko, díky tobě se cítím opravdu lépe, otevřela jsi mi zase úplně jiné myšlení a člověka to opravdu donutí se zamyslet nad vším, co v životě má ❤️ Takže kdokoliv si řeší jakýkoliv problém - šup za ní a budete odcházet jako jiný člověk ❤️ Ještě jednou neskutečně děkuji!!!
Martina Pejcharová
5/5

Přednášky

Byla jsem na přednášce o tom jak se zdravě stravovat. Obsah byl výborný a prezentace ještě lepší! Velmi profesionální a přitom milé.
Zuza Klusková
4.9/5

Zdravá redukce, návyky

Od malička miluji sladké a nikdy jsem se v něm nemusela omezovat. Po třetím dítěti, ale kila nabraná v těhotenství nešly dolů jako obvykle. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na Janičku i se svým manželem, který do toho šel se mnou. První setkání bylo moc příjemné a motivující, které nás nakoplo na celou dobu redukce! Průběh překvapivě hladký bez hladu a nějakého omezování. A výsledek? ÚŽASNÝ!!! Po necelých 2 měsících jsme přišli zdravému stravování na kloub a zjistili jsme, že nám absolutně vyhovuje. Dodá spoustu energie a cítíme se moc fajn. Jako odměna je pro mě zpět štíhlá postava, jako před dětma. Moc děkuji kamarádce, že mi doporučila právě ji a já po výborné zkušenosti teď můžu Janičku doporučit dál. Pro maminky po porodu, co váháte – měla jsem velkou obavu kvůli kojenému miminku, ale úplně zbytečnou. Strava je tak perfektně vyvážená, takže o mlíčko nepřijdete, spíš naopak, najednou ho bylo víc.
Tereza Bystřičanová
5/5

Atopický ekzém

V roce 2019 jsem se po přestěhování do Skotska dostala do špatného zdravotního stavu, jelikož se mi atopický ekzém rozlezl po celém těle. Tehdy jsem poprvé narazila na články o tom jak čistá a zdravá strava může kůži zahojit, ale po měsíci bezlepkové a bezlaktózové diety jsem viděla pouze zhoršení. Bohužel jsem ale neměla žádného mentora, či rádce, který by mi vysvětlil co se se mnou děje a tak jsem stravu přestala řešit a začala jsem se spoléhat na léky.
janazahradnikova-reference-02-obr-progress.jpeg
Uběhl rok a na podzim 2020 jsem vyhledala pomoc Janičky. Léky sice doposud udržovali můj ekzém pod kontrolou, ale když jsem si chtěla objednat produkt který můj ekzém držel v únosném stádiu, tak jsem zjistila že je v UK dokonce zakázaný, z důvodů možného nebezpečí na zdraví. Rozhodla jsem se vyhledat pomoc u Janičky, abych tentokrát mohla řešit ekzém s někým kdo si uvědomuje jak komplexní atopický ekzém je. Naše spolupráce začala na bázi řešení “diety”, ale Janička mi nejen pomohla změnit přístup k jídlu, ale taky k celému mému problému. Dřív jsem se dostávala do hrozné paniky. Utápěla jsem se v pocitu a představě jak se mi to zase zhorší a že zase budu vypadat a cítit se jak v 2019. Tehdy jsem skoro nežila, byla jsem pořád doma ani do školy se mi nechtělo chodit, po koupeli jsem hodiny ležela na posteli a svíjela se v bolestech. Ta představa že by se mi tohle mělo dít znovu byla nepředstavitelná a panikařila jsem, z čehož mě Janička dostala a získala jsem důvěru v to, že to zvládnu.

Janička hned od prvního setkání jednala strategicky, jasně a s citem, nastavila mi jídelníček tak abych co nejrychleji vyčistila své tělo. Doporučila mi i suplementaci která byla pro mojí situaci správná. A nejdůležitější pro mě bylo, že mi nabídla pomoc i mimo hodiny konzultace. Věděla jak akutní a vážná moje situace je, tudíž mi byla k dispozici s jakýmikoliv otázkami skrz Whatsapp. Tolik jsem si snad ani nikdy nepsala se svojí mamkou “Jani a můžu kvasnice?, Jani a mám si koupit tohle koko mlíko nebo tamto?, Jani co tohle složení, můžu to jíst?”. Tohle pro mě byla největší a nejdůležitější podpora, že jsem nemusela sama dumat a googlit co jo a co ne, ale Janička mi to jasně odůvodnila a navíc mi předala “smýšlení” a “strategie” jak vybírat potraviny tak abych nepřetížila svoje tělo. Taky mi vysvětlila jaký efekt na ekzém má ženský cyklus a stres.

Po 3 měsících naší spolupráce jsem očistila svoji stravu, převorala můj pohled na svět a pomohla mi s atopickým ekzémem tak, že sice nemám sice kůži jako dětskou prdelku, ale nic mě nesvědí, mám jenom občasné flíčky a stále se to zlepšuje. Momentálně mě ekzém nijak fyzicky nelimituje a 90% času ani nevím že ho mám. Zároveň už nespoléhám na léky, kompletně jsem je mohla vyřadit.

Antihistaminika jsem “nahradila” správnou životosprávou. Akorát si občas namažu ekzém zinkovou mastičkou. Každopádně bych už ale nikdy tak nepanikařila, kvůli tomu že nemám dostupný produkt co mě “zachrání”. Ano léky mohou pomoct, ale není správné se na ně spoléhat a přitom jíst fastfood a každý víkend pít alkohol. Já už spoléhám na svůj životní styl – správnou stravu, dostatek relaxace a pohybu a léky beru jako krizovou pomoc. Janička je pro mě nejen skvělou nutriční poradkyní, ale i mentorem do života. Za pár měsíců jsme spolu udělaly velký kus práce a já už konečně žiju víc v souladu s mým tělem a myslí.
Helena Křivánková
5/5

Wellbeing, zdraví

Kdybych řekla, že rozhodnout se spolupracovat s Janou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělala, určitě bych nekecala, protože bylo. Jasně, posunula jsem se v oblastech výživy o další kus dál - s tím jsem do spolupráce šla, posunout se ve výživě dál. Ale nezůstalo to zdaleka jen u výživy. Co se týče výživy - ano, spojily se mi další puclíky do sebe a můžu tak rozvíjet sebe ale i ostatní dál. Co mě ale posunulo nepopsatelně je veliká redukce stresu, strachu, nejistot, které jsem v životě měla. A díky tomu a díky Jani mě to posunulo tam, že není čeho se zas tak tolik bát a je to jen na nás samotných, jak s danou věcí/situací naložíme. Dokázala mě 3 měsíční spolupráce posunout do bodu, kdy já sama vím, co v životě chci a jak to chci. A to se mi díky téhle spolupráci podařilo. Vylepšila jsem vedle toho spánek, regeneraci, výživu a všechny tyto faktory teď "hrají" v můj prospěch. Jestli se říká, že jsme jako zrcadlo lidí, kterými se obklopujeme...doufám, že jsem aspoň z poloviny takové sluníčko jako je Jani, protože i kdybych zatím pro ostatní nebyla, tak uvnitř mě to cítím jinak a uvnitř mě to hřeje. Janičko děkuju a jsem šťastná, že tě v životě mám a těším se na všechno, co ještě přijde. DĚKUJU
Kateřina Grofová

Chcete zařadit
zdravé návyky i do svého života?

Provázím lidi na cestě k životu v souladu se sebou, tedy ve zdraví.