služby

Individuální
služby

236376268_2859161361081034_3792090231274518986_n.jpeg

Vstupní konzultace s holistickým přístupem 1:1

(TERMÍNY PRO NOVÉ KLIENTY NEJSOU K DISPOZICI)

Individuální setkání jsou zaměřené na objevování příčin zdravotních dysbalancí a nacházení efektivních cest k uzdravení a budování návyků, které Vám poslouží na celý život.

Spolupráce se mnou pro nové zájemce je aktuálně možná skrz účast v online kurzu Začni napořád nebo na skupinových lekcích.

Kontrolní konzultace s holistickým přístupem 1:1

(TERMÍNY K DISPOZICI OD BŘEZNA 2024)

Konzultace pouze pro stávající pacienty, kteří potřebují dále diskutovat svůj aktuální zdravotní stav s danou diagnózou/zdravotními dysbalancemi a nastavit si nové zdravé návyky.

Jak to probíhá?

Nezbytné kroky pro začátek naší synergie

01

Vyplníte formulář

Pro objednání vyplníte formulář s vámi preferovanou službou, termínem a především s vašimi kontaktními údaji, abych se s vámi mohla spoji.

02

Domluvíte si termín

Kontaktuje vás kolega z recepce a domluvíte si termín naší konzultace. Termín je pevně rezervován až po úhradě faktury.

03

Vyplníte kartu

Po objednání termínu vám recepce zašle kartu, kterou budete cca 1 týden poctivě vyplňovat. Spolu s tím zašlete lékařskou dokumentaci a podepsané GDPR.

04

Setkáme se

Online/offline. Pomohu vám pochopit situaci, objevit příčiny dysbalancí a nastavit kroky na cestě za Vašim zdravím a spokojeností.

05

Z teorie do praxe

Konzultací to nekončí ale začíná. Domluvíme se na smysluplných akčních krocích a změnách, které budete postupně implementovat do praxe.

ja-a-romi.jpeg

Supervize & mentoring

Tato služba vznikla na poptávku kolegů z oboru. Takového impulzu si velmi považuji, protože si uvědomuji, jakou důvěru mi Tím dávají. Podporuji srdcaře, kteří chtějí poskytnout lidskou a profesionální péči svým klientům. Služby jsou využívány těmi, kteří si chtějí otevřít soukromou praxi ale neví jak začít a nespálit se. Dále jsou vhodné i pro ty, kteří chtějí řešit vhodný postup pro klienty (takže na setkání probíráme kazuistiky reálných osob). Nebo jde o jednotlivce, kteří by rádi jakkoliv zkvalitnili vedení svých klientů. 

Supervize

(TERMÍNY K DISPOZICI OD BŘEZNA 2024)

Supervize se mnou probíhají tak, že dopředu zašlete kazuistiku, se kterou si nevíte rady a otázky k ní/nim. Já si kazuistiku + otázky projdu dopředu a dám Vám zpětnou vazbu, zda jsem kompetentní a případně, kde končí moje hranice v rámci mentoringu. Pokud se moje příprava vejde do půl hodiny, cenu nechávám stejnou. Pokud mi příprava (vzhledem k více materiálům, obtížnosti témetu) zabere déle, komunikuji dopředu o změně ceny. 
Délka jedné supervize (čistý čas s terapeutem) je 60 minut.

Mentoring

(TERMÍNY K DISPOZICI OD BŘEZNA 2024)

Často na mentoringu řešíme, jak pracovat s náročnými klienty, učím poradce principy koučinku a nastavování služeb. Nastavování si hranic tak abyste byli v souladu a nepřekračovali své hranice. Mentoring je také určený těm, kteří se svojí praxí teprve začínají a chtějí si do začátků zjistit, jak taková soukromá praxe vypadá. Klientem je ten, který sám z vlastní iniciativy nazná, že jsem vhodný průvodce pro jeho posun.

janazahradnikova-sluzby-testy-hp-01.jpg

Testy funkční a západní medicíny a jejich interpretace

Vyberte si z nabídky testy, které vám pomohou odhalit poslední dílky do vaší zdravotní skládačky. Pro interpretaci testů jsem nemohla zvolit lepšího člověka, než je MUDr. Tereza Černá, CFMP, lékařka s velkým L. S Terez spolupracuji již 2 roky a interpretuje mi krevní testy, případně radí, jaké testy a markery udělat, dále interpretuje testy mikrobiomu, DUTCH test a DNA testy. 

janazahradnikova-nutricni-terapeut-pruvodce-testy-mikrobiom-01.jpg

Analýza střevního mikrobiomu

Jedná se o velmi komplexní rozbor vzorku stolice, který posíláme do německé laboratoře Biovis Diagnostik MVZ GmbH. Tento test nás podrobně informuje o biodiverzitě střevního prostředí, případné dysbióze čili nepoměru mezi zdraví prospěšnými a potenciálně patogenními bakteriemi. Měří se také množství jednotlivých bakteriálních kmenů, zda jich máme přiměřené množství, nadbytečné či nedostatečné, dále se testuje přítomnost parazitů a plísní. V rozšířené variantě je navíc hladina histaminu a zonulinu, druhý zmíněný je považován za marker zvýšené střevní propustnosti. Vyhodnocení trvá zhruba 3 týdny.

Jelikož jsou v dnešní době testy funkční medicíny žádané, ale v České republice stále poměrně nedostupné, rozhodli jsme se Vám proces usnadnit díky spolupráci s naší externistkou MUDr. Terezou Černou. Jsme rádi, že Vám můžeme zprostředkovat tyto nadstandardní testy a s jejich pomocí co nejefektivněji personalizovat Vaši cestu za zdravím.

MIKROBIOM MAXI

Velmi komplexní nadstandardní rozbor vzorku stolice, který podrobně informuje o biodiverzitě střevního prostředí, případné dysbióze čili nepoměru mezi zdraví prospěšnými a potenciálně patogenními bakteriemi. Měří se také množství jednotlivých kmenů. Testy jsou zpracovávány ve spolupráci s nezávislou laboratoří Nordic Laboratories.

MIKROBIOM MAXI + ZONULIN A HISTAMIN

Rozšířená varianta prvního komplexního rozboru mikrobiomu ze vzorku stolice navíc s hladinou histaminu a zonulinu. Druhý zmíněný je považován za marker zvýšené střevní propustnosti. Ve spolupráci s nezávislou laboratoří Nordic Laboratories.

janazahradnikova-nutricni-terapeut-pruvodce-testy-dutch-test-03.jpg

Dutch complete

Jedná se o velmi podrobný hormonální test, zaměřený na pohlavní hormony, hormony nadledvin a jejich metabolity. Součástí je i kortizolová křivka a také hladina melatoninu. Odběr je velmi jednoduchý, test se provádí z několika vzorků moči. Je vhodný pro muže i ženy, napomáhá nalézt příčinu například depresí, únavy, sníženého libida, výkyvů nálad, premenstruačního syndromu, přibývání na váze, nadměrného vypadávání vlasů, poruch spánku. Zpracování a vyhodnocení testu trvá cca 3-4 týdny.

DUTCH COMPLETE

Velmi podrobný hormonální test vhodný pro muže i ženy. Test je zaměřen na pohlavní hormony, hormony nadledvin a jejich metabolity. Dále nás informuje o míře oxidačního stresu, možném deficitu vitaminu B12, B6, glutathionu. Ve spolupráci s nezávislou laboratoří Nordic Laboratories.  

mudr_tereza_cerna-testy-funkcni-mediciny.jpeg

MUDr. Tereza Černá, CFMP

Testy funkční i západní medicíny pro Vás vyhodnocuje moje oblíbená funkční lékařka, externistka Tereza Černá. Tereza je rehabilitační lékařka a její vášní je funkční medicína. S klienty se zaměřuje na hledání skutečných příčin vzniku chronických onemocnění a provází je ke zdraví. Před lety jsme se poznaly jako kolegyňky v projektu a později mě učila na studiu naturopatie, na oboru klinická nutriční medicína. Již před lety jsem ji poprosila o možnost zprostředkování interpretací pro mé klientky a jelikož si společně notujeme nejen jako kolegyňky z oboru ale také jako podobně smýšlející bytosti, naše synergie pokračuje do dnes. Je to doktorka s velkým D a já jsem vděčná že ji mohu mít po svém boku, když potřebuji.

mudr_tereza_cerna-testy-funkcni-mediciny.jpeg

MUDr. Tereza Černá, CFMP

Testy funkční i západní medicíny pro Vás vyhodnocuje moje oblíbená funkční lékařka, externistka Tereza Černá. Tereza je rehabilitační lékařka a její vášní je funkční medicína. S klienty se zaměřuje na hledání skutečných příčin vzniku chronických onemocnění a provází je ke zdraví. Před lety jsme se poznaly jako kolegyňky v projektu a později mě učila na studiu naturopatie, na oboru klinická nutriční medicína. Již před lety jsem ji poprosila o možnost zprostředkování interpretací pro mé klientky a jelikož si společně notujeme nejen jako kolegyňky z oboru ale také jako podobně smýšlející bytosti, naše synergie pokračuje do dnes. Je to doktorka s velkým D a já jsem vděčná že ji mohu mít po svém boku, když potřebuji.

janazahradnikova-nutricni-terapeut-pruvodce-testy-krevni-01.jpg

Krevní testy

Doporučení a vyhodnocení výsledků krevních testů. Pro všechny, kdo mají zájem o lepší porozumění výsledkům krevních testů. Službu nabízíme jak pro ty, kteří mají zájem o interpretaci již proběhlých testů, tak těm, kteří se na testy chystají a chtějí poradit s tím, jaké konkrétní testy si mají nechat udělat a na jaké určitě ve svém zdravotním stavu nemají zapomenout. Rádi doporučíme i osvědčené laboratoře.

INTERPRETACE KREVNÍCH TESTŮ

Krevní testy máte za sebou, od odběrového místa/ lékaře máte zaslané výsledky krevních testů, ale vůbec jim nerozumíte? Lékař Vám k výsledkům testů řekl informace, kterým chcete lépe porozumět, nebo Vám neinterpretoval všechno, co byste chtěli? Tak tato služba bude přesně pro vás.

DOPORUČENÍ + INTERPRETACE

Na krevní testy se teprve chystáte a chcete poradit, jaké testy si nechat udělat? Zároveň chcete výsledky testů následně interpretovat? Zvolte tedy tuto verzi, kde vám průvodce nejdříve doporučí jednotlivé testy a případně i vhodné odběrové místo.

1dca45e994ef43eb8a4977b068ae12b6.webp

Vlasová analýza

Jedná se o velmi komplexní rozbor vzorku stolice, který posíláme do německé laboratoře Biovis Diagnostik MVZ GmbH. Tento test nás podrobně informuje o biodiverzitě střevního prostředí, případné dysbióze čili nepoměru mezi zdraví prospěšnými a potenciálně patogenními bakteriemi, měří se také množství jednotlivých bakteriálních kmenů, zda jich máme přiměřené množství, nadbytečné či nedostatečné, dále se testuje přítomnost parazitů a plísní. V rozšířené variantě je navíc hladina histaminu a zonulinu, druhý zmíněný je považován za marker zvýšené střevní propustnosti. Vyhodnocení trvá zhruba 3 týdny.

janazahradnikova-sluzby-dna-testy-01.jpg

DNA testy - připravujeme

Nevíte si rady s výběrem? Napište mi

Pokud se vám nepodařilo vybrat si z mé nabídky služeb, nebo si nejste jisti, která služba by pro vám byla nejvhodnější, napište mi.

Reference

Co o naší spolupráci říkají klienti

5/5

Zdravá redukce, návyky

V péči Jany jsem po necelých 2 měsících přišla zdravému stravování na kloub. Vyhovuje celé mé rodině a jako kojící matka jsem nepřišla o mléko, což byla moje obava (ale zbytečná). Vysněným bonusem je pro mě štíhlá postava tak, jako před dětmi. Děkuji!
Tereza Bystřičanová
4.8/5

Atopický ekzém, návyky

Janička je pro mě nejen skvělou nutriční poradkyní, ale i mentorem do života. Za pár měsíců jsme spolu udělaly velký kus práce a já už konečně žiju víc v souladu s mým tělem a myslí.
Helena Křivánková
4.9/5

Śkolení- zdravé návyky

Krásná křehká duše, obrovská energie, moudrost, vědomosti, rozhled, pokora, pochopení, empatie – to vše najdete u Janči. Její rady vřele doporučuji. Byla jsem u ni na školení a luxusní.
Zdeňka Bergmanová
4.6/5

Wellbeing, zdraví

Kdybych řekla, že rozhodnout se spolupracovat s Janou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělala, určitě bych nekecala, protože bylo. Dokázala mě 3 měsíční spolupráce posunout do bodu, kdy já sama vím, co v životě chci a jak to chci. A to se mi díky téhle spolupráci podařilo
Kateřina Grofová
Lásku nehledej, ale kultivuj
Jsem tu pro ty, kteří se rozhodli převzít zodpovědnost za svůj život a budovat pevné zdraví, láskyplnné vztahy a být dobrou inspirací svému okolí i následujícím generacím.

V roce 2024 otevírám i skupinové lekce

Obklop se lidmi s podobným nastavením, příběhem a cestou. Setkávání je zaměřeno na pochopení teorie i prožitek, protože „jenom vědět nestačí“. Je to pro tebe?

Objednávkový formulář

Vstupní konzultace

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce a vyberete společně termín konzultace.

Objednávkový formulář

Kontrolní konzultace

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce a vyberete společně termín konzultace.

Objednávkový formulář

Supervize

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce a vyberete společně termín setkání.

Objednávkový formulář

Mentoring

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce a vyberete společně termín setkání.

Objednávkový formulář

Analýza střevního mikrobiomu?
MIKROBIOM MAXI

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce. Máte-li dotazy k objednání, napište na recepce@janazahradnikova.cz.

Objednávkový formulář

Analýza střevního mikrobiomu
MIKROBIOM MAXI + ZONULIN A HISTAMIN

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce. Máte-li dotazy k objednání, napište na recepce@janazahradnikova.cz.

Objednávkový formulář

Dutch complete

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce. Máte-li dotazy k objednání, napište na recepce@janazahradnikova.cz.

Objednávkový formulář

Interpretace krevních testů

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce. Máte-li dotazy k objednání, napište na recepce@janazahradnikova.cz.

Objednávkový formulář

Doporučení odběrů a interpretace výsledků krevních testů

Pro objednání prosím vyplňte tento formulář. Na základě tohoto formuláře Vás kontaktuje recepce. Máte-li dotazy k objednání, napište na recepce@janazahradnikova.cz.

Skvělé! Formulář odeslán 👍🏻

Na e-mail jsme Vám zaslali kopii. Pokud e-mail nedojde do 5-ti minut, zkontrolujte složku SPAM nebo PROMO.