Amazonky na tripu

Amazonky na tripu 18-20.7 (čt-so)

AKCE PRO MUŽE I ŽENY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZTRATIT V PŘÍTOMNOSTI, FLOW, OBJEVOVAT SVOJI AUTENTICITU, NEŘEŠIT A BÝT. 
Věříme, že skrze avoji autenticitu se uzdravujeme, osvoboď se z kazajky „musím být nějaký/á abych byla uznávaný/á, milovaný/á, přijímaný/á“ a vezmi si svoji svobodu zpět

Vítá Tě krásné prostředí a průvodci, jako například Oshovo učení, meditace a kreativní úkoly, budou provázet na cestě k dílu, co následně vytvoříš. A taky dvě amazonky, které věří, že Ti zprostředkují atmosféru, know how a inspiraci, ve které objevování své autenticity, uvolnění a Tvoření půjde samo. 

Je tu mezi Vámi někdo, kdo se chce poznávat, tvořit (malovat na plátno), meditovat a užívat si pohodu? Kdo v sobě chce probudit to hravé vnitřní dítě, které přesně vědělo, co a kdy potřebuje, co ho dělá šťastným a co je to autenticita a flow?

Je tu někdo, kdo se rád nechá svobodně unášet atmosférou spontánnosti, hravosti, oshova učení a Tvořivosti?
A co bosé nohy, tanec, meditace a ztřeštěné nápady?

Spojeny tancem i svobodou

Spojil nás tanec a už 20 let spolu tvoříme vztah plný svobody a důvěry. Na začátku minulého roku, jsme se zasnily a vytvořily tento koncept, kterým chceme nabídnout kousek našeho mindsetu, kvalit i smyslu pro život hlavně těm z Vás, kteří chtějí a vnímají, že třeba téma vnitřní dítě, autenticita a spontánnost je něco, co v sobě touží podpořit či se inspirovat podobně naladěnými lidmi.

A právě autenticita, tanec, svoboda, zdravý životní styl, umění včetně tvorby svých barev, také podpora pravé hemisféry a parasympatiku, dobré jídlo a meditace – to bude součástí naší akce, ze které se pro tentokrát vyklubala víkendovka. Všechno to vyplynulo jak jinak než „NÁHODOU“ A SPONTÁNNĚ.

Počet účastníků na chatičce je max. 15, už nyní je volných 12 míst.

Early birds akce do 21.6. je 5990 Kč.

O akci

  • termín: čtvrtek 18.7 (příjezd odpoledne) – sobota 20.7 (odjezd dopoledne)
  • plná penze – v pátek večeře, 3 jídla v sobotu, v neděli snídaně
  • přátelská a uvolněná atmosféra, práce se zadáním vedoucí k rozpomenutí si na své vnitřní dítě a autenticitu
  • dostanete k dispozici: zapůjčení malovacích potřeb, materiály na výrobu barev
  • učení se dělat chyby
  • dřevěná umělecká ART deska na kreslení spolu s papíry (na to budete tvořit své dílo a zůstane Vám)
  • ubytování na krásné chalupě PODHORA

Malování i meditace

Staň se na celý den malířkou nebo malířem a zhmotni svůj vnitřní svět na papír, poodstup od každodenních procesů a sjeď se přítomností. Průvodcem Ti budou meditace, otázky, hudba a dvě amazonky.

Součástí celého procesu bude i umění DĚLAT CHYBY A PŘIJÍMAT TO, uvolňovat se v tom, protože nebudete mít k dispozici žádný “zmizík”, bude to dílo se vším opravdovým, jako jste Vy. V životě občas přetáhneme, občas uděláme kaňku ale je to proces učení se a bez toho by dílo nebylo tím dílem který je.

Jdeš do toho s námi?
A hlavně, jdeš do toho se sebou?

S Láskou, Amazonky

Sjeď se přítomností

nehledej, kultivuj a TVOŘ

Další blogové příspěvky