ZDRAVÉ (ne)SEZENÍ S NESEDOU

Jediná zdravá poloha na sezení je...ta další!

NESEDA

Doby, kdy jsme se celé dny hýbaly na polích a v továrnách jsou pryč. Lidskou sílu nahradili stroje a ocitli jsme se naopak zavřeni celé dny v budovách a za počítačem či v autech. Pomohli jsme si v mnoha rovinách (rychlost, efektivita) avšak v rovině zdraví nikoliv. Stereotypní sezení je epidemií, která má na naše mentální i fyzické zdraví znatelně neprospěšný vliv. Jak si ale v 21. století dopřát pohyb, když polovinu dne trávíme v práci za PC, v sedě?

S Nesedou, designovou, funkční stoličkou, která ti umožňuje změnu pozice na sezení a tím tak preventuješ i kompenzuješ některé dysbalance v rámci pohybového aparátu. 

🛒 Pro nákup s výhodami:

Pro nákup na webových stránkách neseda.com využijte slevu se slevovým kódem:

zdravenavyky1200

a získejte slevu na svou Nesedu až 1200 CZK

🪑 Produkty neseda

Pohyb je život, naše těla jsou zrozena k pohybu, neseda je první stolička svého druhu, která podporuje aktivní sezení a tím snižuje neprospěšný dopad stereotypního sezení na náš pohybový aparát, a nejen ten. Sami si vzpomeňte, jakou máte náladu, když Vás pořád něco bolí. 

Neseda premium – favoritka

Moje první zdravá, designová stolička, která mi slouží už 3 roky, vypadá pořád jako nová a podporuje mě v pohybu i během práce. Možnost pohodlné změny pozice sezení vůči polohovacímu stolu je zároveň moji prevencí proti bolestem krční i bederní páteře. 

Doporučuji každému, kdo má sedavé zaměstnání a komu záleží na svém zdraví. 

Specifikace stoličky najdete na produktové stránce po kliknutí na tlačítko „chci vědět víc“.

Neseda limitovaná edice – pro fajnšmerky

Filosofie je stejná avšak provedení stoličky už nabývá velmi zajímavého formátu a Ti z Vás, kteří si potrpíte nejen na funkčnést ale i na design, tohle by se Vám mohlo líbit. Neseda limitovaná edice má dřevěnou opěrku z masivu (či třešně) a exkluzivně ručně zpracované sedátko je zárukou dlouhé životnosti. Štítek je volitelný.

Specifikace stoličky najdete na produktové stránce po kliknutí na tlačítko „chci vědět víc“.

Neseda Standard – základní stolička

Funkce stoličky jsou stále stejné, jedná s pouze o zjednodušené zpracování tak, aby mohla být dostupná stolička i v levnějším formátu. Na Nesedu standard jsou použity materiály nižší (a přesto stále nadstandardní) kvality a je opticky méně přitažlivá.

Kdo si nepotrpí na vzhled ale jde mu hlavně o funkčnost, tato je Vaše.

Specifikace stoličky najdete na produktové stránce po kliknutí na tlačítko „chci vědět víc“.

 

Články s Nesedou:

Raketa

Recept na raketové a zdravé osvěžení za pár minut.

Boží táč

Tento ovocný táč chutná nejlépe v milé společnosti s mléčným kefírem či dobrým čajem!

Nepřehlédni další srdcovky

Wugi

Čisté a dobře vštřebatelné produkty na všechny typy chronických potíží.

Netoxická domácnost

Protože lze mít čisto a být krásná i s ohledem na zdraví své i planety.

Nallu

Bosko-botky, které mě propojují se zemí a pomáhají procítit každý krok.

City Shaman

Bylinky od bylináře s velkým přesahem a hloubkou ve všem, co dělá v oblasti zdraví.

Odebírej zdravou poštu

Myšlenky, inspirace a tipy jedné ženy, celostní průvodkyně, které mohou být na cestě za zdravím a spokojeným životem někomu z Vás užitečné. Informace vhodné ke sdílení nám dává život sám, avšak je třeba se při předávání informací opřít také o validní zdroje, a tak tomu je i u zdravé pošty.

Odebírejte moji zdravou poštu 📩

Chcete dostávat do e-mailu zdravou poštu? Registrujte se pomocí jména a e-mailu. Neočekávej žádný spam, pouze doporučení a informace o nových článcích, produktech a službách.